Csillag Úti Körzeti Óvoda műhelymunkái

Tehetséggondozásként, nagycsoportos - iskolába készülő gyermekeink részére műhelymunkákat szervezünk.

Célunk a 6 - 7 éves korú gyermekek azonos korcsoportban történő foglalkoztatása.

Lehetőséget biztosítunk arra, hogy a következő évben iskolába menő gyermekek saját korosztályukkal is rendszeresen együtt tevékenykedjenek.

Foglalkozási áganként heti egy alkalommal - a hét három napján - egy óvónő vezetésével 25 - 30 percben, szervezett keretek között folyik a munka.

A műhelyeknek kidolgozott munkaterve van, amit a már meglévő ismeretanyagra építve készítenek el az óvónők.

A működéshez szükséges tárgyi feltételeket alapítványi összegből fedezzük, így a szülőknek ez nem jelent plusz költséget.

HÉTFŐ Szertárban
Török Lívia
Virágh Ilona Ágnes
Tornateremben